top of page

שאלות נפוצות

 • מה מכסה האחריות שלך?
  אנו מתחייבים שכל הפריטים שלנו הם כמתואר וכפי שניתן לראות בתמונות ובסרטונים, שהם פריטים ישנים אמיתיים ולא רפרודוקציות חדשות (לפעמים יש חיקויים, שנעשו בעיקר בעידן הוינטג', של פריטים ישנים יותר, במקרה כזה נזכיר זאת במפורש על התיאור). אנו מתחייבים שכל החומרים, המתכות והאבנים, האבנים היקרות כגון יהלומים, ספיר, רובי, אמרלד וכן הלאה הם אמיתיים ותואמים לתיאור. אנו מתחייבים שהפריטים במצב טוב. בהתחשב בגילם של הפריטים הישנים, חלקם עשויים להיות במצב "עדין" יותר, לכן יש להתייחס אליהם בתשומת לב. אם קיבלת פריט פגום מסיבה כלשהי, ניתן לשלוח אותו בחזרה אלינו לתיקון ללא עלות ועם משלוח חינם. לתושבי ארה"ב ניתן לשלוח את הפריט ללא עלות אל מרכז השירות והתיקונים שלנו בארה"ב.
 • אילו אמצעי תשלום אתם מקבלים?
  אנו מקבלים את כל כרטיסי האשראי הגדולים - ויזה, מאסטרקארד ואמריקן אקספרס - כמו כן ניתן לשלם גם ב- PayPal, או בהעברה בנקאית.
 • האם ניתן לבצע מעקב אחר החבילה שלי?
  כן, נשלח לך באימייל את פרטי המעקב שלך לאחר שהפריט שלך יישלח.
 • מה ניתן לעשות במקרה שאני לא מרוצה מהרכישה שלי?
  במידה ואחד או יותר מהפריטים שרכשתם אינם עומדים בציפיות שלך, ניתן להודיע לנו, ואנחנו נעבוד איתך כדי לעשות את זה נכון! ניתן להחזיר כל פריט שלא נעשה בו שימוש, תמורת החזר כספי מלא או החלפה, בתוך 14 ימים לאחר קבלת הסחורה. ניתן לשלוח את הפריט/ים להחזרה בדואר לכתובת: בינר'ס תכשיטים עתיקים רח' שוהם 4, קומה 2 מתחם הבורסה רמת גן 5251004 ישראל נא לצרף פתק עם שמך המלא, כתובת, מספר טלפון וכתובת דואר אלקטרוני.
 • היכן אנחנו נמצאים?
  אנו ממוקמים במתחם הבורסה ברמת גן, ברח' שוהם 4, קומה 2.
 • תוך כמה זמן מביצוע ההזמנה, אוכל לקבל את הפריט שלי?"
  אנו שולחים משלוחים בינלאומיים עם FedEx, כך שאתה אמור לקבל את הפריט שלך תוך 3-5 ימי עסקים.
 • האם הרכישה באתר מאובטחות?
  כן, בכל אופן. כל הרכישות באתר שלנו בטוחות ומאובטחות על פי הסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר -כולל אבטחת SSL כפול. פרטי התשלום שלך מוצפנים ולא ייכנסו אליהם ולא יעברו אותם. כמו כן, ניתן לשלם גם באמצעות Paypal.
 • שאלות נוספות?
  מוזמנים/ות לכתוב לנו בדוא"ל : info@bienersjewelry.com
 • למה תכשיטים עתיקים?
  ישנן שתי סיבות עיקריות מדוע אנו קונים תכשיטים - האחת היא הערך שלהם, והשנייה היא היופי שלהם. בשני ההיבטים, יש יתרון גדול בקניית תכשיטים עתיקים. ‏ כאשר אנו מתייחסים לערך של התכשיט - אנו משכללים את החומרים מהם מורכב התכשיט (המתכת והאבנים), בתוספת העבודה שהושקעה ביצירת התכשיט. ‏ המתכות והאבנים משתנים מתכשיט אחד למשנהו, חלקם יקרים יותר מאחרים, ללא קשר לעובדה שהתכשיט עתיק או חדש. לאחר שאמרתי זאת - חשוב לציין, שהמתכות והאבנים שיוצרו באותן תקופות אינם קיימים יותר, ולכן הן הרבה יותר נדירות מהמתכות והאבנים הקיימים כיום. בנוגע למתכות - הסגסוגות שנעשו עבור זהב לפני 100 שנים אינם אלה שהם משתמשים בהם היום (כל סגסוגת יוצרת את צבע הזהב הספציפי - לבן, צהוב, ורוד וכו'). ‏ בנוגע לאבנים - החיתוכים שאפיינו את האבנים בימי קדם הם לא החיתוכים הקיימים כיום, ושוב, בגלל העובדה הזו, סוגי החיתוכים הישנים הללו הופכים היום ליותר ויותר נדירים. ‏ אבל ההבדל המשמעותי ביותר בין תכשיטים שמיוצרים בימינו לתכשיטים עתיקים - הוא העבודה שהושקעה בייצור התכשיטים. ‏ אם נדבר על תכשיטים שיוצרו לפני יותר מ-100 שנה - רובם נעשו בעבודת יד. היו ימים של עבודה על ידי אמנים מיומנים שהושקעה בכל תכשיט. זה נכון גם לגבי רבים מהפריטים שנעשו מאוחר יותר בתקופות הארט-דקו והרטרו. ‏ אפילו תכשיטים שנעשו בתהליך של יציקה, אם אנחנו מדברים על תקופות הארט-דקו, הרטרו והוינטג' המוקדמות - תהליך הגימור שעבר כל פריט, על מנת להגיע לרמת שלמות, היה לוקח לפעמים שבועות של עבודה מפורטת. ‏ בשונה מאלה, למרבה הצער, ככל שתכשיטים מודרניים וחדשים יותר, כך הם הפכו לתעשייתיים, רובם המכריע נעשה ביציקה עם השקעה של כמה דקות עבודה בלבד בכל תכשיט לצורך תהליך הגימור, כלומר על מנת להוזיל את העלויות של ייצור ככל האפשר, על מנת להשיג רווחים מקסימליים, ‏ זה מביא אותנו לסיבה השנייה שציינתי, למה אנחנו קונים תכשיטים - היופי שבדבר - ההבדל המשמעותי הזה בעבודה שהושקעה בתכשיטים עתיקים, בהשוואה לעבודה שמושקעת בתכשיטים חדשים, בימינו - ניתן לראות בקלות לפי העין, לא צריך להיות מומחה גדול כדי לראות את ההבדלים בין תכשיט שיוצר בעבודת יד, לבין תכשיט יצוק שעבר שעות של תהליך גימור, וכלי תכשיטים מהעידן החדש שנעשו תוך דקות ספורות. ‏ אני עצמי, כשאני מסתכל בלופ על כמה יצירות עתיקות, אני יכול לדמיין את האמן הגדול שעבד על הדבר הזה במשך שעות וימים, העבודה הייחודית הזו השאירה לה טביעות רגל על ​​התכשיט עד עצם היום הזה... ‏ לבסוף, יש הבדל חשוב נוסף בין תכשיטים עתיקים לתכשיטים חדשים - זאת תהיה העובדה שכאשר אנו רק תכשיט עתיק, אנו קונים פריט יחיד, לא סדרתי. אם זה היה אתר של תכשיטים חדשים, אז אתה יודע שהטבעת או התליון שקנית - יש עוד 100 כאלה שגם אחרים קנו, רק מאותו אתר. עם זאת, כאשר אתה רק תכשיט מאתר זה - אתה יודע שאין יותר מהפריט הזה למכור, יש רק פריט אחד כזה, ועבור רבים מהפריטים האלה, הפריט הזה שקנית יכול להיות מאוד היחיד שקיים בכלל, אם בגלל פריטים דומים הלכו לאיבוד או ניזוקו לאורך השנים, ואם בגלל שהיה רק ​​פריט אחד שיוצר במקום הראשון! ‏ הייחודיות הזו, הבלעדיות הזו, לא רק משפיעה על הערך של הפריטים האלה שהולך וגדל יותר ויותר במהלך השנים (זהו מוצר שההיצע שלו הולך ופוחת כל הזמן...), אלא זה גם משפיע על הרגשות שלנו כלפי הפריט הזה, רגשות כלפי השנים והאירועים שהוא שרד, רגשות כלפי האמנות שהושקעה בו.
 • האם יש אפשרות לרכוש מספר פריטים ולשלב באותו משלוח?
  כן ניתן לשלב עד 5 פריטים לחבילה, ללא כל עלויות נוספות!
 • האם עלי ליצור חשבון כדי לבצע רכישה?
  לא, אין בעיה לבצע רכישה מבלי ליצור חשבון. עם זאת, יצירת אחד תשמור את המידע שלך, כך שהרכישה הבאה שלך תהיה מהירה וקלה יותר. יצירת חשבון תאפשר לך גם ליצור ולשמור רשימת משאלות ולצפות בהיסטוריית ההזמנות שלך.
 • איך אפשר לדעת בני כמה התכשיטים שלך?
  אנו משתמשים בידע הרב שלנו כדי לתארך כל יצירה בהתבסס על חומרי הגלם, טכניקות הבנייה, סימני ההיכר, החתימות וההקשר התרבותי של הפריט. אנשים מסוימים עשויים אפילו להתייחס ליכולת שלנו לזהות את גיל התכשיטים שלנו כאל לחישות יהלומים! לאחר עשרות שנות ניסיון, פריטי וינטג' ועתיקים פשוט מדברים אלינו, ובאמצעות הידע, הניסיון והמשאבים שלנו, נוכל בדרך כלל לזהות את הגיל של כל פריט ופריט. למרות שאיננו יכולים להבטיח את הגיל המדויק של כל פריט, אנו יכולים לקבוע כמיטב יכולתנו מתי הוא יוצר ככל הנראה ובאיזה תקופה הוא תוכנן.
 • מהן עלויות המשלוח שלכם?
  ניתן לקבל את הפריטים באחת הדרכים הבאות: ‏ א. איסוף מקומי במשרדנו - בתיאום מראש. נא לשלוח הודעת וואטסאפ למספר: 054-6435579 ב. משלוח פנים לישראל - 3-5 ימי עסקים. עולה 10$ ג. משלוח בינלאומי - אנו שולחים רק עם FedEx. עולה 25$. החבילה אמורה להגיע תוך 3-5 ימי עסקים. ‏ במקרה של משלוח בינלאומי, איננו אחראים לכל מכס או אגרה כלשהי, כולל אגרה של FedEx, שעלולה להתרחש במדינה שלך עם קבלת החבילה. ‏ ברוב המדינות, החובה אינה חלה על רכישת עתיקות מעל גיל 100. אנו נסמן את הרכישות שלך כ'עתיקות' כדי להבטיח שזה המקרה. ‏ אפשר לשלב משלוח ללא כל עלויות נוספות, עד 5 פריטים לחבילה. בכל מקרה אנחנו לא שולחים יותר מ-5 פריטים בחבילה אחת.
 • האם יש צורך לתאם מראש?
  בעקבות תחלואת הקורונה, קיימת מגבלה על מספר המבקרים בחנות. על מנת להימנע מהמתנה בתור, אנו ממליצים בחום לתאם מראש את ההגעה. הדרך הטובה ביותר לתאם היא לשלוח לנו הודעת וואטסאפ למספר: 054-6435579
bottom of page